KURZ - INŠTRUKTOR NORDIC WALKING 5 - 9. 3. 2024

29.01.2024

Kurz pozostáva z teoretickej a praktickej časti.

TEORETICKÁ ČASŤ
formou on-line prednášok "ZOOM"
5.3., 17,00 - 19,00 hod. - história a vývoj NW vo svete a na Slovensku, smerovanie, ciele/Andy/
6.3., 17,00 - 19,00 hod. - technika NW, benefity /Jaro/
7.3., 17,00 - 19,00 hod. - vedenie kurzov, možnosti podnikania / Lukáš/

PRAKTICKÁ ČASŤ

9.3. 9,00 - 12,00 hod. 13,00 - 17,00 hod. Trnava - Kamenný Mlyn
Kurz prebieha pod vedením Master Trainer Noric Walking inštruktorov:
Jaroslav Veigl, Lukáš Novotný, Andy Hlaváč
Po úspešnom absolvovaní kurzu získate certifikát ONWF /najväčšej nordic walking federácie na svete / ktorý vás oprávňuje k výučbe a vedeniu kurzov NW ako aj na podnikanie v oblasti NW.
Cena kurzu je 250,00 € .Predpokladom úspešného absolvovania kurzu je OVLÁDANIE TECHNIKY NORDIC WALKING!Športová federácia nordic walking vám po absolvovaní kurzu poskytne aj ďalšiu podporu formou priestoru na našich stránkach, nákupu vybavenia so zľavou, ako aj poradenstvo v oblasti NW.
POZOR! Vzhľadom na vysokú kvalitu školenia je počet účastníkov obmedzený - do 15 osôb!
V prípade záujmu o kurz nás kontaktujte na nižšie uvedenej mailovej adrese, prípadne telefonicky a následne Vám bude zaslaná záväzná prihláška, ako aj údaje k platbe a študijné materiály.
KONTAKT: hlavac@sfnw.sk / 0905 479 588 - Andy Hlaváč
DÔVERUJTE PROFESIONÁLOM!
Staňte sa inštruktorom najdynamickejšie sa rozvíjajúcej aktivity na svete!
Naše kurzy odporúča tvorca Nordic Walking - Marko Kantaneva ONWF je jediná organizácia, ktorá má certifikát kvality a akreditáciu World Original Nordic Walking Federation.
Nordic Walking je pre nás predovšetkým vášňou – naši študenti sú nielen poprednými inštruktormi, ale aj titulovanými pretekármi. Nečakajte, pridajte sa k tým najlepším a získajte profesionálne partnerstvo a marketingovú pomoc. Postupujte podľa osvedčeného systému školení a inštrukcií Schopnosť viesť zaujímavé hodiny Nordic Walking, bohaté na rôzne formy tréningu a hry s palicami, je v súčasnosti štandardnou zručnosťou, ktorú vyžadujú zamestnávatelia wellness zón, športových a zdravotníckych zariadení, školy, súkromné ​​firmy a individuálni klienti. Inštruktori s takýmito vedomosťami nadobudnutými pod dohľadom profesionálov sú oveľa lepšie vnímaní na trhu práce a počas vyučovania vedeného samostatne.
Kurz pokrýva celý rozsah metodiky a didaktiky výučby techniky Nordic Walking. Opierame sa nielen o všeobecné odporúčania medzinárodných organizácií. Tréning je obohatený o praktické rady vyplývajúce zo skúseností a dlhoročných tréningových a súťažných praktík v kombinácii s vedeckým výskumom International Instructor Trainers. Zameriavame sa na praktický prístup k tréningu a rôznorodosť cvičení, aby študenti svojim klientom prezentovali širokú škálu cvičení a zručností a ich tréning bol efektívny a zároveň zaujímavý.

Oprávnenia, ktoré je možné získať počas školenia, sú uznávané vo všetkých krajinách EÚ a nacelom svete.