Robíme to čo milujeme 

Inštruktory Nordic Walking

O našej škole Nordic Walking

Kurzy nordic walking NooW je rodinná srdcová záležitosť, ktorej kurzy sú známe pohodovým prístupom, vysokou profesionalitou a skvelou atmosférou. Jej zakladateľmi sú  súrodenci a Inštruktori Nordic Walking Mirka a Lukáš s manželkou Zuzkou.

  • množstvo spokojných klientov, ktorí prešli našimi kurzami, workshopmi a odbornými prednáškami
  • najväčší výber termínov a celoslovenské pôsobenie
  • najširšia ponuka Nordic kurzov na Slovensku
  • vyučujeme všetky druhy nordic walking techník - šport, fitness, wellness, zdravotný, moderný

Ak chcete zažiť niečo výnimočné, naučiť sa ako robiť nordic walking a užiť si to všetko s úsmevom a dobrou náladou, ste na správnom mieste!

Sme odborníci v oblasti Nordic walkingu a veríme, že táto forma cvičenia môže pomôcť každému zlepšiť svoje zdravie a kondíciu.

Naši skúsení a kvalifikovaní inštruktori Nordic walkingu sú pripravení Vám pomôcť dosiahnuť vaše ciele. Naše tréningy sú zamerané na zlepšenie techniky Nordic walkingu a rozvoj fyzickej kondície. 

Veríme v individuálny prístup k našim klientom a vždy sa snažíme prispôsobiť tréningy ich potrebám a cieľom. Sme hrdí na to, že sme pomohli mnohým ľuďom zlepšiť svoje zdravie a dosiahnuť ich ciele. Tešíme sa na to, že Vám môžeme pomôcť urobiť rovnaký krok k zlepšeniu Vášho zdravia a kondície.


Inštruktorka Nordic Walking

Miroslava Juhásová

Rodina, pohyb a príroda patria medzi moje priority. Sme športovo založená rodina a rôznym športovým aktivitám som sa venovala od detstva. Či to bola atletika, cezpoľný beh, bežecké a zjazdové lyžovanie, vždy som musela byť v pohybe a k tomu vediem aj svoje deti. Keďže mojou záľubou bol šport a príroda rozhodla som sa pre štúdium telesnej a športovej výchovy a biológie. Preto stále robím to čo ma baví a napĺňa. 

Chôdza je pre ľudí prirodzená vec a keď ku nej pridáme paličky, získame mnoho benefitov pre svoje zdravie a kondíciu. Nordic Walking zvládne každý, bez ohľadu na vek, kondíciu, pohlavie a zdravotný stav. Každý si môže zvoliť svoje vlastné tempo, terén i dĺžku odkráčaných kilometrov.

Verím, že Vám dokážem odovzdať správnu techniku tak, aby ste z Nordic Walkingu mohli získať maximum pre Vaše zdravie a kondíciu. Pretože správna technika je kľúčom k objaveniu všetkých benefitov Nordic Walking.

SKÚSENOSTI

nordic walking, beh na lyžiach, atletika,023

učiteľ telesnej a športovej výchovy a biológie

vedenie záujmových útvarov 

práca s deťmi

Certifikovaný inštruktor Nordic Walking

Českomoravská federácia Nordic Walking (ČMFNW)

Medzinárodný rozhodca world original nordic walking federation (ONWF) Inštruktor

Lukáš Novotný

Základy bežeckého lyžovania som dostal v Športových triedach v Štrbe, zameraných na bežecké lyžovanie. Počas strednej školy som sa profesionálne venoval letnému a zimnému biatlonu.

Venujem sa všetkým aktivitám, ktoré majú základy v bežeckom lyžovaní. Nordic Walking, Nordic Blading, beh na kolieskových lyžiach, skialpinizmus.


Vďaka mojím skúsenostiam v oblasti športu, Vám viem prispôsobiť kurz na mieru.

Som prezident Športovej federácie Nordic Walking na Slovensku a mám najvyššie oprávnenie pre tréning Inštruktorov vo svete Master trainer od najväčšej Nordic Walking federácie na svete ONWF
K láske k prírode vedieme s manželkou aj naše dve dcéry a robíme všetky aktivity spoločne. Máme radi prírodu a pohyb.
Celá rodina sa venujeme Nordic Walkingu dlhé roky a budem rád, ak aj Vám ukážem krásu tohto športu.

Profesne sa venujem leadershipu, rozvoju ľudí a obchodu, takže počas tréningu môžeme prebrať aj iné ako športové témy. 

SKÚSENOSTI

8 rokov  profesionálne beh na lyžiach a biatlon

Certifikovaný inštruktor Nordic Walking

Master trainer Platinum Original Federation Nordic Walking (ONWF)

Českomoravská federácia Nordic Walking (ČMFNW)

Slovenská asociácia Nordic Walking (SNWA)

Svetová modern nordic walking asociácia (WMNWA)

Medzinárodný rozhodca world original nordic walking federation (ONWF) 

ŠPORTOVÉ ÚSPECHY

Majstrovská výkonnostná trieda v behu na lyžiach a biatlone.

Ako jediný Slovák som rozhodoval na majstrovstvách sveta Nordic Walking.

Teším sa na stretnutie,

Lukáš 

lukas@kurzynordicwalking.sk

Zuzka Novotná
Zuzka Novotná

Zuzka Novotná

Šport a celkovo pohyb je u mňa láska na celý život. Od malička som profesionálne tancovala scénické tance, kde sme tvrdo trénovali od gymnastiky, cez balet až po samotné choreografie a s nimi sa zúčastňovali a víťazili na medzinárodných súťažiach vo svete. 

Neskôr ma uchvátil beh, posilňovanie a posledné roky nordic walking, ktorý v našej viac než aktívnej rodine zohráva veľmi dôležité miesto. Je to moja psychohygiena, kedy sa viem vnoriť do svojich myšlienok, vyčistiť myseľ, nabiť sa novou energiou, psychicky si oddýchnuť Formuje a spevňuje postavu lepšie ako čokoľvek iné. Pomôže vám vybudovať skvelú kondičku (hlavne, ak si mamičky svoje deti zoberiete so sebou na chrbát do nosiča ako to robím ja:)) Rada Vás budem sprevádzať nordic walkingom od úplných začiatkov a vítané sú aj mamičky s detičkami:-)

Taktiež sa venujem posilňovacím cvičeniam s vlastnou váhou. Či už potrebujeme zvýšiť výkon v akomkoľvek športe, dodať mu viac energie, predchádzať zraneniam, alebo si len chcete celkovo zlepšiť zdravie, silový tréning by mal byť neoddeliteľnou súčasťou nášho tréningu. Málokto vie, ako silový tréning správne začleniť tak, aby z neho vyťažil čo najviac a aby zároveň nedošlo k zraneniu. Rada Vám nakombinujem kvalitný tréning, ktorý si zvládnete zacvičiť aj u Vás doma.

SKÚSENOSTI

 Inštruktor Original Federation Nordic Walking (ONWF)

 Body weight certificate Českomoravská federácia Nordic Walking       (ČMFNW)