GABEL NORDIC ENERGY F.L. - DETSKÉ TELESKOPICKÉ PALICE PRE NORDIC WALKING

Doprava na naše náklady

NORDIC ENERGY F.L. sú všestranné palice na nordic
walking, určené na sprevádzanie našich najmenších pri prvých
krôčikoch v tomto športe. Sú vhodné
aj pre všetky ročné obdobia a pre širokú škálu outdoorových aktivít ako je
skialpinizmus, vysokohorská turistika, treking a turistika na snežniciach.
Veselý detský dizajn si deti obľúbia a bude ich tiež motivovať k
vonjakším aktivitám. Teleskopické palice
sú zložené z dvoch dielov a ponúkajú veľkostné nastavenie od 60 do 100 cm,
čo je postačujúce pre deti a juniorov bez ďalších kompromisov
používanie palíc pre dospelých.

NORDIC ENERGY F.L. sú všestranné palice na nordic walking, určené na sprevádzanie našich najmenších pri prvých krôčikoch v tomto športe.
Vďaka svojej nízkej hmotnosti "ULTRALIGHT" je vhodný pre všetky ročné obdobia a je vhodný pre širokú škálu outdoorových aktivít ako je skialpinizmus, vysokohorská turistika, treking a turistika na snežniciach.
Tento hliníkový model je výškovo nastaviteľný pomocou systému FAST LOCK, čo je technológia, ktorá umožňuje uzamknutie trubíc pomocou externého pákového mechanizmu efektívne a rýchlo aj s použitím rukavíc.
Ergonomická rukoväť vyvinutá špeciálne pre nordic walking (GRIP), má prednú časť z pohodlnej a mäkkej peny a je vybavená N.C.S. systém. (Nordic Click System), ktorý umožňuje rýchle odopnutie pútka jednoduchým stlačením tlačidla. Veľkou výhodou systému je, že na odopnutie budete potrebovať iba jednu ruku. Jedinečnosť pútka (rukavičky) spočíva aj v tom, že okrem jeho dokonalého prispôsobenia sa ruke, vďaka jeho spracovaniu a konštrukcii chránite svoje oblečenie pred poškodením, pretože sa zapína smerom von.
Reflexné nálepky (REFLEX), zvyšujú viditeľnosť v tme a umožňujú bezpečné výlety aj po západe slnka. Zviditeľní Vás pre motoristov, aby bola zaistená vaša bezpečnosť aj vo večerných hodinách, v blízkosti ciest a v mestských oblastiach.
Špička z ocele zaručuje optimálnu trakciu na všetkých typoch terénu a jej bezpečná pre používanie deťmi. 


34,95 €