GABEL NORDIC-REVO A1 ALU/TECH- SKLADACIE PALICE URČENÉ PRE NORDIC WALKING A TRAILOVÝ BEH

Doprava na naše náklady

Gabel NORDIC-REVO A1 ALU/TECH je vysoko kvalitný teleskopický model športových palíc, ktorý bol vyvinutý pre nordic walking a beh v teréne. Vďaka tejto ľahkej, všestrannej a ľahko inštalovateľnej palici osloví Gabel všetkých športových nadšencov, ktorí hľadajú ľahko prenosný nástroj s vynikajúcou kvalitou konštrukcie.

Video https://youtu.be/bb23wVRW3g0

NORDIC-REVO A1 ALU/TECH je všestranný a rozložiteľný model palíc vybavený najlepšími technológiami Gabel, aby splnil očakávania tých najnáročnejších nadšencov nordic walkingu a behu v teréne, ktorí potrebujú dobre vyrobenú palicu, ľahko prenosnú a s vynikajúcou rovnováhou medzi tuhosťou a ľahkosťou.
Horná tyč je výškovo nastaviteľná pomocou vnútorného expandéra s dvoma trecími bodmi pre maximalizáciu uzamykacej sily (T.P.L. - Top Performance Locking).
Spodná časť palice je namiesto toho vybavená patentovaným uvoľňovacím mechanizmom TWIST LOCK, vďaka ktorému je možné palicu zložiť na dve časti a uložiť alebo jednoducho zavesiť do batohu.
Korková rukoväť (GRIP) je ergonomická a zabraňuje podráždeniu pokožky ruky a je vybavená aj Nordic Click System (N.C.S.), rýchloupínacím systémom popruhu pomocou rýchleho použitia tlačidla. Pre bezpečné používanie palice aj po západe slnka na uliciach alebo v mestskej zástavbe je na palici aj reflexná nálepka (REFLEX), ktorá vás zviditeľní pre motoristov.
Nakoniec, hrot z karbidu volfrámu (CARBIDE) zaisťuje perfektnú trakciu na akomkoľvek type terénu.

Váha 229
Koleso 03/37F TR
Hrot + Hrot 05/15 Vario Fit + 08/15 Carbide
Dĺžka 105-130cm
Remienok 02/36 NCS Comfort
Materiál Alu - priem 14/16 mm
Podložka 05/33 Sport pad
Rukoväť Dual Cork 01/37 

79,95 €