GABEL STRETCH LITE (AVIO) - TELESKOPICKÉ PALICE PRE NORDIC WALKING

Doprava na naše náklady

Gabel STRETCH LITE je teleskopický hliníkový model palíc, určený pre nadšencov športu nordic walking. Jednotlivé sekcie sú dĺžkovo nastaviteľné od 75 do 130cm, takže okrem dobrej spratnosti pokrývajú aj celú výškovú škálu užívateľov. Palice majú tyrkysovú farbu.

Video https://youtu.be/Bz30nvuhzyY

STRETCH LITE je ideálna palica pre nadšencov nordic walkingu.
Hliníkové sekcie sú teleskopické a výškovo nastaviteľné vďaka vnútornému expandéru s dvoma trecími bodmi pre zaistenie maximálnej priľnavosti (uzamykanie T.P.L. Top performance).
Ergonomická rukoväť nordic (GRIP) je vyrobená z priedušného a prírodného hypoalergénneho korku. Pre zaistenie maximálneho komfortu je vybavená Nordic Click System (N.C.S.), ktorý umožňuje rýchle odopnutie pútka jednoduchým stlačením tlačidla. Veľkou výhodou systému je, že na odopnutie budete potrebovať iba jednu ruku. Jedinečnosť pútka (rukavičky) spočíva aj v tom, že okrem jeho dokonalého prispôsobenia sa ruke, vďaka jeho spracovaniu a konštrukcii chránite svoje oblečenie pred poškodením, pretože sa zapína smerom von. Pútko je možné nahradiť rukavicou NORDIC GABEL NCS s integrovaným pútkom.Reflexné nálepky (REFLEX), zvyšujú viditeľnosť v tme a umožňujú bezpečné výlety aj po západe slnka. Zviditeľní Vás pre motoristov, aby bola zaistená vaša bezpečnosť aj vo večerných hodinách, v blízkosti ciest a v mestských oblastiach.
Nakoniec špička z trvanlivého a odolného karbidu volfrámu (CARBIDE) zaručuje vynikajúcu trakciu na akomkoľvek type terénu.

Váha 200
Materiál Alu F56
Remienok NCS Comfort 02/36
Hrot + Hrot 05/15 Vario Fit + 08/15 Carbide
Podložka 05/33 Sport pad
Koleso TR 03/37F
Dĺžka 100
Diameter 16/14 mm
Rukoväť Dual Cork 01/37
Vrecko Par kruzkov Gabel [ 03/37]

FOTOGALÉRI

 

59,95 €