GABEL VARIO S-9.6 TEAL- TELESKOPICKÉ PALICE PRE NORDIC WALKING

Doprava na naše náklady

Gabel VARIO S-9.6 TEAL je teleskopický hliníkový model palíc, určený pre nadšencov športu nordic walking. Ich gumenú rukoväť je možné dezinfikovať, preto je ideálna pre inštruktotov nordic walkingu, hotely, kúpele, požičovne alebo kohokoľvek, kto bude palice požičiavať a zabezpečí teda dosatočnú hygienu pre svojich klientov. Jednotlivé sekcie sú dĺžkovo nastaviteľné od 77 do 130cm, takže okrem dobrej spratnosti pokrývajú aj celú výškovú škálu užívateľov.

Video https://youtu.be/p4eoAfJ5aNQ

VARIO S-9.6 je praktická palica určená pre nováčikov nordic walking.
Tento teleskopický hliníkový model je výškovo nastaviteľný pomocou vnútorného expandéra (L.L.S. Light locking system) . Vrchný tubus O 16 mm aj výsuvná časť O14 mm je z hliníka F56.
Vybavený je ergonomickou rukoväťou vybavenou N.C.S. systém. (Nordic Click System), ktorý umožňuje rýchle odopnutie pútka jednoduchým stlačením tlačidla. Veľkou výhodou systému je, že na odopnutie budete potrebovať iba jednu ruku. Jedinečnosť pútka (rukavičky) spočíva aj v tom, že okrem jeho dokonalého prispôsobenia sa ruke, vďaka jeho spracovaniu a konštrukcii chránite svoje oblečenie pred poškodením, pretože sa zapína smerom von. Pútko je možné nahradiť rukavicou NORDIC GABEL NCS s integrovaným pútkom.
Reflexné nálepky (REFLEX), zvyšujú viditeľnosť v tme a umožňujú bezpečné výlety aj po západe slnka. Zviditeľní Vás pre motoristov, aby bola zaistená vaša bezpečnosť aj vo večerných hodinách, v blízkosti ciest a v mestských oblastiach.
Špička z karbidu volfrámu (CARBIDE) zaručuje optimálnu trakciu na všetkých typoch terénu.
VARIO S-9.6 je k dispozícii v rôznych farbách, aby vyhovovali každému vášmu vkusu.

Váha 247
Materiál Alu F56
Remienok NCS Comfort 02/36
Hrot + Hrot 05/50 Carbide
Podložka 05/27
Koleso 03/40F NW
Dĺžka 100
Diameter 16/14 mm
Rukoväť Dual Tech 01/25 

47,95 €