MDŽ poukážka - kurz + palice na nordic walking Gabel Vario S.9

"Ukážte, že máte srdce na správnom mieste - darujte svojej polovičke poukaz na kurz Nordic Walking k Medzinárodnému dňu žien a zlepšite jej zdravie a kondíciu!"

Chlapci, medzi nami - niekedy nám to s prejavom našej lásky ku našim drahým polovičkám nejde tak dobre ako by sme si priali. Ale nebojte sa, máme pre vás skvelý tip ako svojej drahé polovičke ukázať, že na nej záleží a že jej zdravie a kondícia vám nie sú ľahostajné.

K tomuto Medzinárodnému dňu žien sme pre vás pripravili akciový poukaz na náš kurz Nordic Walking. Vaša polovička si užije príjemné prechádzky v prírode s kvalifikovaným trénerom, zlepší svoju kondíciu a podporí svoje zdravie. Tak prečo by ste ju týmto darčekom neoslovili?

Nakupujte poukazy u nás a ukážte, že máte srdce na správnom mieste! Vaša polovička vám určite bude vďačná.

Toto všetko darujete našim ženám s kurzom Nordic Walking a palicami.

Dve hodiny kurz Nordic Walking s inštruktorom a Top Gabel palice. 

59,00 €

Hodnota uvedená na poukaze Vám bude odpočítaná z ceny nákupu.  Poukaz nie je zameniteľný za peniaze a nie je možné ho rozmeniť. Hodnotu poukazu je možné vyčerpať len na jeden nákup. Pri tovare, na ktorého nákup bola uplatnená darčeková poukážka, Vám môže byť (v prípade odstúpenia od zmluvvy alebo prípade oprávnenej reklamácie) vrátená suma prostredníctvom náhradného darčekového poukazu. Platnosť poukazu je 9 mesiacov od nákupu poukazu.

V prípade, že máte záujem o elektronickú darčekovú poukážku, do poznámky napíšte elektronická poukážka. Po obdržaní platby vám odošleme poukážku e-mailom resp. vybraným spôsobom doručenia.